چگونه ۱۰۰۰ فالوور اول پیج خود را جذب کنیم ؟ (قسمت دوم)

با قسمت دوم آموزش افزایش رایگان و طبیعی فالوور اینستاگرام در خدمت شما هستیم .

در این قسمت به شما راهکار هایی موثر برای جذب ۱۰۰۰ فالوور اول پیج اینستاگرامیتان ارائه خواهد شد .

 

۴# زیرنویس‌های‌ جالب‌توجه برای عکس‌ها ارائه کنید

قدرت کلمات در جذب فالوور

زیرنویس عکس‌های جالب‌توجه

زیرنویس عکس‌ها باید مکمل تصاویر و فیلم‌هایی باشند که برای بازاریابی اینستاگرام خود استفاده می‌کنید. هرقدر که این شرح تصاویر گیراتر و جالب‌توجه‌تر باشند، بیشتر موردتوجه کسانی که آن را می‌خوانند یا با دیگران به اشتراک می‌گذارند، قرار می‌گیرند. کیفیت پیام شما از کمیت آن مهم‌تر است. این بدان معنی است که حتی اگر زیرنویس عکس شما کوتاه باشد اما پیام را به‌‍طور تأثیرگذاری انتقال بدهد، برای شما وفالوورهای شما بقدر کفایت خوب است.

لحن زیرنویس عکس‌های شما باید همیشه در راستای برند شما در بازاریابی اینستاگرامی باشد. هماهنگی برای کسانی که با مطالب شما مواجه می‌شوند، نشان ماندگاری می‌سازد. در شیوه‌ی نگاشتن زیرنویس عکس‌های خود خلاقیت به خرج بدهید. همچنین می‌توانید از ترکیب متن و شکلک‌ها برای جذاب‌تر کردن زیرنویس عکس‌ها، به‌ویژه برای جمعیت جوان، استفاده کنید.

در این روش بازاریابی اینستاگرامی، همچنین می‌توانید زیرنویس عکس‌ها را از فالوورهای خود درخواست کنید. این باعث می‌شود که فالوئرهای شما بیشتر احساس کنند که جزئی از برند شما هستند، و در خود احساس مالکیتی نسبت به ساخت برند شما بیابند. چنان‌چه نگاشتن زیرنویس عکس‌ را به فالوور های خود محول کنید، به شما کمک می‌کند تا زمان بیشتری برای به‌انجام‌رساندن سایر وظایف بازاریابی که به همان اندازه اهمیت دارند، در اختیار داشته باشید. 


 

۵# قدرت هشتگ‌ها را به‌ رسمیت بشناسید

استفاده موثر از هشتگ

هشتگ

استفاده از هشتگ‌ها در بازاریابی اینستاگرامی بسیار متداول و پرطرفدار است. استفاده از هشتگ‌ها همچنین در سایر پایگاه‌های رسانه‌های اجتماعی به کار می‌رود و بنابراین، به تبلیغات کلی و ارتقاء نام تجاری شما کمک می‌کند. این به پیوند دادن مکالمات کاربران مختلف کمک می‌کند، چنان‌که هرگاه هشتگ‌ها جستجو شوند، نتایج در یک صفحه‌ی قابل ‌مشاهده برای جستجوگر گرد‌آوری می‌شود. از یک هشتگ مربوط به برند و صنعت خود و همچنین از هشتگ‌های رایج و پرطرفدار استفاده کنید تا به شما کمک کنند که به‌صورت آنلاین مطلع شوید.

استفاده از هشتگ‌ها برای ساخت دنباله‌ای از عکس‌ها به ترتیب زمانی و یا موضوعی نیز کارآمد و مؤثر است. وبلاگ یا وب‌سایت شما نیز می‌تواند پست‌های اینستاگرامی هشتگ شده را به نمایش بگذارد تا بازدیدکنندگان شما را به این سمت سوق بدهد که شما را دنبال کنند. همچنین می‌توانید به هشتگ‌هایی که فالوور هایتان استفاده می‌کنند نظر کنید تا دریابید که چه هشتگ‌‎هایی در کشور شما پرطرفدار هستند. اگرچه هشتگ‌های زیادی دارید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، از اینکه فالوئرهای خود را با هشتگ‌های بیش از حد تحت‌‌تأثیر قرار بدهید اجتناب کنید، زیرا در این صورت ممکن است در برندتان بیشتر تبلیغاتی جلوه کنید تا اطلاع‌رسان.

هشتگ‌ها همچنین با عرضه‌ی نمونه‌های منحصربه‌فردی که به‌خصوص با برند شما مرتبط باشند، به بازاریابی اینستاگرامی شما کمک می‌کنند. همان‌طور که فالوئرهای بیشتری را جلب می‌کنید، در آینده اعتماد‌به‌نفس بیشتری برای عرضه‌ی این‌ها به‌منظور شروع روندی در حوزه‌ی بازاریابی خود می‌یابید. این همچنین به شما احساس هویت قوی‌تری برای متمایز ساختن برندتان از دیگر رقبا در صنعت شما می‌دهد.


۶# با کاربران تعامل داشته باشید

با مشتریانتان تعامل داشته باشید

تعامل با کاربران

به یاد داشته باشید که اینستاگرام یک پایگاه رسانه‌ی اجتماعی است، و بنابراین بخشی از بازاریابی اینستاگرامی تعامل با کاربران است. مردم، به عنوان یک جامعه، بسیاری از مسائل موجود در حیطه‌ی‌ خود و حتی مسائل مرتبط با آن را به اشتراک گذاشته و در مورد آن‌ها به تبادل نظر می‌پردازند. نحوه‌ی تعامل خردمندانه با مردم را بیاموزید تا افراد بیشتری به مطالب و محتوای شما علاقه‌مند شده و حساب کاربری شما را دنبال کنند.

شما این گزینه را در اختیار دارید که فالوئرهای فعلی و بالقوه‌ی خود را به عنوان بخشی از بازاریابی اینستاگرامی خود دنبال کنید. شما مطالب آن‌ها را می‌بینید و از تعاملات‌شان که ممکن است آن‌ها را در مدیریت حساب کاربری خود سودمند بیابید، می‌آموزید. در پاسخ به نظرات و پیام‌های مستقیم، صادق باشید. ارج نهادن بر تعاملات کاربران به واسطه‌ی ارتباطی که با آن‌ها می‌گیرید، برای آن‌ها ارزش و اهمیت بالایی دارد.

این احساس ارزشمند بودن کلید بازاریابی اینستاگرامی برای جذب فالوور های بیشتر است.

تجربه‌ی فالوور های فعلی شما در برندتان، بهترین گواهی برای اعتبار برند شماست. شما باید بتوانید وقتی را برای ارتباط گرفتن و تعامل با کسانی اختصاص بدهید که برای پاسخ به پست‌های شما وقت صرف می‌کنند.

برای دریافت قسمت بعدی این آموزش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید
چگونه ۱۰۰۰ فالوور اول پیج خود را جذب کنیم ؟ (قسمت سوم)
سوالی در رابطه با این مطلب دارید ؟ با ما تماس بگیرید 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *