بایگرام دارای نماد اعتماد الکترونیکی ار وزارت صنعت معدن تجارت .

info@buygram.ir +989379429136

چرا افزایش فالوور در اینستاگرام؟

تنها در طی 3 سال تعداد کاربران اینستاگرام به 150 میلبون نفر رسید .این مقدار بالاتر از تمامی شبکه های اجتماعی است.دلیل این پیشرفت پر سرعت ,استفاده از قدرت تصاویر است .یک تصویر میتواند صد ها خط نکته در برداشته باشد.استفاده از اینستاگرام و حضور موثر در آن که بهترین ,موثر ترین و سریعترین راه گسترش کسب و کار ,جذب مشتری وشناساندن خود به آن ها میباشد برای افرادی که میخواهند همگام با تکنولوژی پیش بروند الزامی است .اینستاگرام برای افراد نیز میتواند شهرت , محبوبیت و موفقیت به ارمغان آورد .اینستاگرام مکان بسیار مناسبی برای شماست ,چه فردی مشهور باشید چه صاحب کسب و کار قطعا اینستاگرام بهترین جا برای به اشتراک گذاری تصاویر و معرفی خود و کسب و کار به بالغ بر 200 میلبون کاربر آن است .لازمه پیشرفت و موفقیت در این شبکه اجتماعی فالوور و لایک است و بدون آن تلاش در این شبکه بی فایده خواهد بود.بایگرام در این جا با سرویس های فوق العاده خود به کمک شما می آید تا این مشکل را پشت سر بگذارید .

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

بسته به ترافیک کاری سفارشات میتواند از 1 ساعت تا 36 ساعت به طول بیانجامد .ولی بایگرام انجام کامل سفارشات را تضمین میکند و معمولا سفارشات در زیر 1 ساعت تکمیل میشوند .در صورت تمایل میتوانید با ارسال پیام به تلگرام ما از آخرین وضعیت سفارش خود با خبر شوید

چه تضمینی برای خرید از شما وجود دارد ؟

ما در حال اقدام برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک هستیم نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد

چگونه میتوانم با شما تماس بگیرم؟

از طریق بخش تماس با ما : کلیک کنید

از طریق تماس تلفنی : 09379429136 ( از ساعت 9 الی 18 )

از طریق ایمیل : info@buygram.ir

چگونه ۱۰۰۰ فالوور اول پیج خود را جذب کنیم ؟ (قسمت دوم)

در ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

با قسمت دوم آموزش افزایش رایگان و طبیعی فالوور اینستاگرام در خدمت شما هستیم .

در این قسمت به شما راهکار هایی موثر برای جذب ۱۰۰۰ فالوور اول پیج اینستاگرامیتان ارائه خواهد شد .

 

۴# زیرنویس‌های‌ جالب‌توجه برای عکس‌ها ارائه کنید

قدرت کلمات در جذب فالوور

زیرنویس عکس‌های جالب‌توجه

زیرنویس عکس‌ها باید مکمل تصاویر و فیلم‌هایی باشند که برای بازاریابی اینستاگرام خود استفاده می‌کنید. هرقدر که این شرح تصاویر گیراتر و جالب‌توجه‌تر باشند، بیشتر موردتوجه کسانی که آن را می‌خوانند یا با دیگران به اشتراک می‌گذارند، قرار می‌گیرند. کیفیت پیام شما از کمیت آن مهم‌تر است. این بدان معنی است که حتی اگر زیرنویس عکس شما کوتاه باشد اما پیام را به‌‍طور تأثیرگذاری انتقال بدهد، برای شما وفالوورهای شما بقدر کفایت خوب است.

لحن زیرنویس عکس‌های شما باید همیشه در راستای برند شما در بازاریابی اینستاگرامی باشد. هماهنگی برای کسانی که با مطالب شما مواجه می‌شوند، نشان ماندگاری می‌سازد. در شیوه‌ی نگاشتن زیرنویس عکس‌های خود خلاقیت به خرج بدهید. همچنین می‌توانید از ترکیب متن و شکلک‌ها برای جذاب‌تر کردن زیرنویس عکس‌ها، به‌ویژه برای جمعیت جوان، استفاده کنید.

در این روش بازاریابی اینستاگرامی، همچنین می‌توانید زیرنویس عکس‌ها را از فالوورهای خود درخواست کنید. این باعث می‌شود که فالوئرهای شما بیشتر احساس کنند که جزئی از برند شما هستند، و در خود احساس مالکیتی نسبت به ساخت برند شما بیابند. چنان‌چه نگاشتن زیرنویس عکس‌ را به فالوور های خود محول کنید، به شما کمک می‌کند تا زمان بیشتری برای به‌انجام‌رساندن سایر وظایف بازاریابی که به همان اندازه اهمیت دارند، در اختیار داشته باشید. 


 

۵# قدرت هشتگ‌ها را به‌ رسمیت بشناسید

استفاده موثر از هشتگ

هشتگ

استفاده از هشتگ‌ها در بازاریابی اینستاگرامی بسیار متداول و پرطرفدار است. استفاده از هشتگ‌ها همچنین در سایر پایگاه‌های رسانه‌های اجتماعی به کار می‌رود و بنابراین، به تبلیغات کلی و ارتقاء نام تجاری شما کمک می‌کند. این به پیوند دادن مکالمات کاربران مختلف کمک می‌کند، چنان‌که هرگاه هشتگ‌ها جستجو شوند، نتایج در یک صفحه‌ی قابل ‌مشاهده برای جستجوگر گرد‌آوری می‌شود. از یک هشتگ مربوط به برند و صنعت خود و همچنین از هشتگ‌های رایج و پرطرفدار استفاده کنید تا به شما کمک کنند که به‌صورت آنلاین مطلع شوید.

استفاده از هشتگ‌ها برای ساخت دنباله‌ای از عکس‌ها به ترتیب زمانی و یا موضوعی نیز کارآمد و مؤثر است. وبلاگ یا وب‌سایت شما نیز می‌تواند پست‌های اینستاگرامی هشتگ شده را به نمایش بگذارد تا بازدیدکنندگان شما را به این سمت سوق بدهد که شما را دنبال کنند. همچنین می‌توانید به هشتگ‌هایی که فالوور هایتان استفاده می‌کنند نظر کنید تا دریابید که چه هشتگ‌‎هایی در کشور شما پرطرفدار هستند. اگرچه هشتگ‌های زیادی دارید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، از اینکه فالوئرهای خود را با هشتگ‌های بیش از حد تحت‌‌تأثیر قرار بدهید اجتناب کنید، زیرا در این صورت ممکن است در برندتان بیشتر تبلیغاتی جلوه کنید تا اطلاع‌رسان.

هشتگ‌ها همچنین با عرضه‌ی نمونه‌های منحصربه‌فردی که به‌خصوص با برند شما مرتبط باشند، به بازاریابی اینستاگرامی شما کمک می‌کنند. همان‌طور که فالوئرهای بیشتری را جلب می‌کنید، در آینده اعتماد‌به‌نفس بیشتری برای عرضه‌ی این‌ها به‌منظور شروع روندی در حوزه‌ی بازاریابی خود می‌یابید. این همچنین به شما احساس هویت قوی‌تری برای متمایز ساختن برندتان از دیگر رقبا در صنعت شما می‌دهد.


۶# با کاربران تعامل داشته باشید

با مشتریانتان تعامل داشته باشید

تعامل با کاربران

به یاد داشته باشید که اینستاگرام یک پایگاه رسانه‌ی اجتماعی است، و بنابراین بخشی از بازاریابی اینستاگرامی تعامل با کاربران است. مردم، به عنوان یک جامعه، بسیاری از مسائل موجود در حیطه‌ی‌ خود و حتی مسائل مرتبط با آن را به اشتراک گذاشته و در مورد آن‌ها به تبادل نظر می‌پردازند. نحوه‌ی تعامل خردمندانه با مردم را بیاموزید تا افراد بیشتری به مطالب و محتوای شما علاقه‌مند شده و حساب کاربری شما را دنبال کنند.

شما این گزینه را در اختیار دارید که فالوئرهای فعلی و بالقوه‌ی خود را به عنوان بخشی از بازاریابی اینستاگرامی خود دنبال کنید. شما مطالب آن‌ها را می‌بینید و از تعاملات‌شان که ممکن است آن‌ها را در مدیریت حساب کاربری خود سودمند بیابید، می‌آموزید. در پاسخ به نظرات و پیام‌های مستقیم، صادق باشید. ارج نهادن بر تعاملات کاربران به واسطه‌ی ارتباطی که با آن‌ها می‌گیرید، برای آن‌ها ارزش و اهمیت بالایی دارد.

این احساس ارزشمند بودن کلید بازاریابی اینستاگرامی برای جذب فالوور های بیشتر است.

تجربه‌ی فالوور های فعلی شما در برندتان، بهترین گواهی برای اعتبار برند شماست. شما باید بتوانید وقتی را برای ارتباط گرفتن و تعامل با کسانی اختصاص بدهید که برای پاسخ به پست‌های شما وقت صرف می‌کنند.

برای دریافت قسمت بعدی این آموزش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید
چگونه ۱۰۰۰ فالوور اول پیج خود را جذب کنیم ؟ (قسمت سوم)
سوالی در رابطه با این مطلب دارید ؟ با ما تماس بگیرید 

نماد ها

نماد های ما

نماد درگاه های پرداخت امن ما از این قسمت قابل مشاهده میباشد

سرویس جدید از بایگرام
* واقعی
* فعال
* ارزان ترین قیمت
* بالاترین کیفیت
* مناسب برای رونق بخشی به پیج شما
* بسیار سریع
* بدون ریسک از دست رفتن پیج
فالوور ایرانی